درباره ما

شیرینی ویولت

شیرینی ویولت

ویولت با پشتوانه قدمت بالا ، نگاه به آینده و توسعه هر چه بیشتر این برند و با توجه به رشد روز افزون زندگی شهری و به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان به این باور رسید که شعب خود را توسعه دهد تا بتواند نیاز مشتریان خود را به بهترین نحو ممکن پاسخگو باشد و با توجه به این چشم انداز شعار خود را یک نام دیرین در میان خاطرات شیرین انتخاب نمود. ادامه مطلب

خدمات نوین

ویولت به منظور رفاه حال مشتریان این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا امکان سفارش شیرینی و کیک را از طریق وب سایت داشته باشند. هدف ارزش محوری بر مشتری، ویولت را بر آن داشت تا مشتریان بتوانند سفارشات خود را در منزل و محل کار خود دریافت نمایند. ( تحویل سفارشات در محدوده مشخص شده دلیوری رایگان می باشد) ادامه مطلب

آشنایی با ما

شیرینی ویولت یکی از قدیمترین قنادی های شهر لواسان تهران می باشد که نزدیک ۲۰ سال است مشغول به فعالیت می شود . شیرینی ویولت محصولاتی از قبیل آجیل ، شیرینی ، کیک ، گز ، دسر و شکلات را تهیه و به مشتریان خود جهت خرید ارائه می دهد . شیرینی ویولت تلاش کرده است با استفاده از تکنولوژی های روز از قبیل سفارش اینترنتی از طریق وب سایت خدمات نوینی را به مشتریان خود جهت سهولت خرید ، کاهش رفت آمدهای غیر ضروی ، کاهش آلودگی هوا و مصرف سوخت ارائه دهد .

 

نام صاحب امتیاز : آقای حمید برقعی

لیست کامل خدمات شیرینی ویولت

  • بر اساس نتایج حاصل از بررسی ها  و نظر سنجی کیفی عرضه و تقاضا به شرح ذیل تعیین شد که شیرینی ویولت در زمینه فروش اینترنتی و تحویل رایگان سفارش درب منزل ، جهت سهولت مردم لواسان و سایر نقاط تهران در آینده و همچنین افزایش سطح فروش فعالیت نماید و همواره تلاش خواهد نمود که با تکیه بر کیفیت به مواد اولیه و مصرفی و کارکنان خلاق و آموزش دیده با استفاده از فناوری های پیشرفته و تولید شیرینی و کیک منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی کیفی با رعایت قوانین بهداشتی ، بیشترین سهم بازار لواسان و همچنین سهم روزافزونی از بازار را به خود اختصاص داده دهد .
    شیرینی ویولت جهت ثبات و پایداری و ماندگاری تولید با کیفیت برتر را در ایجاد استانداردها می بیند .
  • دریافت سفارشات > پردازش سفارش > تماس با مشتری و تعیین زمان تحویل > تحویل سفارش درب منزل
  • واحد بهداشتی نمونه شهر
  • شما عزیزان می توانید با استفاده از اپلیکشین گوشی های اندرویدی و آیفون ویولت با سهولت بیشتر از روی تلفن همراه سفارش خود را ارسال نمایید .