سفارش کیک و شیرینی دلخواه شما


توضیحات : شما برای سفارش کیک خود می توانید انتخابهای متعددی علاوه بر شکل کیک داشته باشید. این امکان را دارید تا محتوای کیک ، رنگ بندی و مدل روکش و وزن و محتوای داخلی را نیز خودتان انتخاب نمایید . شما در قسمت کیک های سایت می توانید از بین طرح های کیک های موجود ، کیک خود را انتخاب نمایید ، یا در صورتی که از طرح کیک مورد نظر خود عکس دارید با استفاده از فرم روبرو آن را برای ما ارسال نمایید و کیک دلخواه خود را سفارش دهید .

راهنمای سفارش :

نخست : در صورتی که کیک را از مدل های موجود سایت انتخاب فرمودید کد کیک انتخاب خود را یادداشت کنید و در فرم روبرو در قسمت توضیحات کد کیک را وارد نمایید یا تصویر کیکی را که میخواهید در قسمت تصویر کیک وارد نمایید .

دوم : تعداد مهمانهای خود را مشخص نمایید. پیشنهاد ما به ازای هر مهمان در جشن تولد ها ۱۳۰ گرم کیک و برای جشنهای عروسی و نامزدی به دلیل تنوع بالای غذا و دسر، ۱۰۰ گرم کیک می باشد.  بدین ترتیب وزن کیک مورد نیاز شما مشخص می شود.مجددا لازم به ذکر است حداقل وزن کیکهای خامه ای دو کیلو و کیکهای با روکش و تزیینات فوندانت دو و نیم تا سه کیلو هست و کمتر از این مقدار قابل انجام نمی باشد.

سوم : هر گونه توضیحات درباره کیک از قبیل محتوای داخل و … دارید در قسمت توضیحات وارد نمایید .

چهارم : حداقل زمان مورد نیاز برای سفارش کیک های عروسی ۴۸ ساعت قبل می باشد ، برای کیک های تولد با وزن کم ۲۴ ساعت قبل می باشد . برای اعیاد و روز های خاص لطفا زودتر اقدام نمایید .

پنجم : بعد از ارسال سفارش همکاران ما در ساعت اداری با شما تماس حاصل خواهند کرد تا درباره جزئیات سفارش و هزینه ان با شما صحبت نمایند .

ششم : ارسال سفارش با فرم روبرو به منزله تایید سفارش نمی باشد و سفارش شما زمانی نهایی می شود که از طرف فروشگاه با شما تماص حاصل شود .

ارسال سفارش کیک و شیرینی

شکلاتگردوآناناسموز
سادهشکلاتردولنس
سادهشکلاتقهوه